KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877067
nr 1387 7067
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), ej signerad, Med dedikation a tergo. Olja på pannå, 25x35, yttermått inklusive ram: 35x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:50:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)